Zagraj! w Geopolityczny Quiz Kliknij tutaj 

Prelegent GGM 2021

Witold Orłowski

1 Mins read

O PRELEGENCIE:

Główny doradca ekonomiczny w PwC. 

Profesor Orłowski jest byłym doradcą ekonomicznym Prezydenta RP. Poza pracą w PwC prowadzi także działalność akademicką i naukową – w ramach Niezależnego Ośrodka Badań Ekonomicznych (NOBE) oraz jako dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. W obszarze bieżącego doradztwa w kwestiach ekonomicznych prof. Orłowski jest zaangażowany m.in. w rozwój usług PwC opartych na analizach ekonomicznych dla klientów z sektora publicznego i prywatnego.

W latach 2017-2019 był rektorem Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Były szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Lechu Kaczyńskim i Rady Gospodarczej Rządu przy premierze Donaldzie Tusku, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie. 

W działalności naukowej zajmuje się makroekonomią, teorią wzrostu, integracją europejską. Jest autorem 12 książek i ponad 200 publikacji naukowych z zakresu ekonomii, finansów i stosunków międzynarodowych.

Pan Profesor Orłowski wystąpi w poniższym panelu:

Zapoznaj się z każdą ze ścieżek konferencji konferencji.
Geopolityczna Gra Mocarstw będzie trwać od 19 do 21 listopada 2021 roku.
Tytułem przewodnim jest “wyzwania dla nowego światowego ładu gospodarczego”

Dołącz do konferencji
"Geopolityczna Gra Mocarstw"

Subskrybuj blog Historyczny ambasador
i bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami

%d