Jooble

Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. I nie dlatego, że Jooble jest „najpopularniejszą witryną w Polsce”, „przodującym w rankingach portalem pracy”. To po prostu wypływa ze sposobu jego funkcjonowania: podobnie do innych wyszukiwarek (jak Google czy Yahoo) Jooble nie zapisuje informacji, а tylko pomaga ich szukać, i robi to lepiej od innych.

Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert, otrzymasz linki jak najbardziej pasujące Twoim oczekiwaniom, a więc oferty z ponad 4825 stron pracy w Polsce.


NIESKOŃCZENIE NIEPODLEGŁA

Ośrodek KARTA uruchomił 5 stycznia 2018 program „Nieskończenie Niepodległa”, przyjmując za pomysłodawcą – jednym z najwybitniejszych polskich grafików Andrzejem Pągowskim – znak nieskończoności jako symbol trwałości Rzeczpospolitej. Celem programu jest ogólnopolska debata nad kondycją polskiej niepodległości, społeczeństwa i  demokracji na przestrzeni ostatnich dziesięciu dekad. Historia okresu 1918 – 2018 opowiedziana zostanie w ścisłym kontekście niepodległości, z wyakcentowaniem momentów zasadniczych dla bytu niepodległego Rzeczpospolitej.
Po więcej informacji zapraszamy na strony www.nieskonczenieniepodlegla.pl

Studenckie Biuro Tłumaczeń Uniwersytetu Jagiellońskiego

To organizacja studencka działająca na Uniwersytecie Jagiellońskim, która oferuje nieodpłatne usługi translatorskie dla m.in. studentów, pracowników naukowych, urzędów, organizacji non-profit i biur festiwalowych. Członkowie Biura wykorzystują znajomość języków obcych do pomocy innym. Nad stroną merytoryczną projektu czuwają od początku działalności organizacji pracownicy naukowi Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Członkowie SBT UJ wykonują tłumaczenia w zakresie języków:
angielski, hiszpański, rosyjski, niemiecki, francuski i włoski.

Kontakt: sbt@uj.edu.pl