Konferencja 2019

10 kwietnia 2019 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbyła się III edycja konferencji Geopolityczna gra mocarstw. Konferencja rozpoczęła się o godzinie 9:00 i trwała do godziny 16:00. Wstęp był bezpłatny  wymagana była rejestracja tutaj.
Link do wydarzenia na Facebook

PODSUMOWANIE KONFERENCJI (wideo):

Wystąpienia prelegentów: Budowa spójnego europejskiego systemu bezpieczeństwa

Historyczny ambasador kontynuuje organizowanie cyklu konferencji Geopolityczna Gra Mocarstw współpracując z Kołem Naukowym Handlu Zagranicznego „HaZet” funkcjonującym przy Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji studentów, ekspertów, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane tematyką poruszaną podczas konferencji. Poznaj misję i cele konferencji!

(kliknij aby poznać prelegentów)

PATRONAT HONOROWY:

PATRONAT MEDIALNY:

Zarezerwuj nocleg na preferencyjnych warunkach w Hotelu Rezydent***** w Sopocie!

ORGANIZATORZY:

Konferencja: Geopolityczna gra mocarstw

24 kwietnia 2018 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się konferencja Geopolityczna gra mocarstw. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie trwać do godziny 16:00. Wstęp jest bezpłatny wymagana jest rejestracja tutaj.
Link do wydarzenia na Facebook.

Historyczny ambasador kontyunuuje organizowanie cyklu konferencji Geopolityczna gra mocarstw współpracując z Kołem Naukowym Handlu Zagranicznego „HaZet” funkcjonującym przy Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji studentów, ekspertów, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane tematyką poruszną podczas konferencji. Poznaj misję i cele konferencji!

PANELE DYSKUSYJNE:
(kliknij aby wejść w opis i poznać prelegentów)

PATRONAT HONOROWY:

PATRONAT MEDIALNY:

PARTNERZY:

ORGANIZATORZY:

 

 

%d bloggers like this: