Zagraj! w Geopolityczny Quiz Kliknij tutaj 

Prelegent GGM 2021

Dorota Matuszak-Jasik

1 Mins read

O PRELEGENCIE:

Ekspert ds. bezpieczeństwa i marketingu politycznego.

Absolwentka Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego, absolwentka European Academy of Diplomacy w Warszawie, doktor nauk o bezpieczeństwie. Stopień doktora uzyskała w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie w 2016 roku. Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Zainteresowania naukowe koncentruje na bezpieczeństwie społecznym, procesach zachodzących na rynku pracy oraz marketingu politycznym. Autorka licznych publikacji naukowych z zakresu nauk politycznych oraz nauk o bezpieczeństwie. Laureatka Nagrody Nobel Studencki w województwie lubuskim w 2012 roku. Od 2011 roku dyrektor Biura Senatora RP Roberta Dowhana, doradca Marszałka Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak w 2017 roku. 

W latach 2018-2019 główny specjalista ds. komunikacji społecznej i współpracy z organizacjami pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego. Pasjonatka zasad obowiązujących w protokole dyplomatycznym, wieloletnia współpracowniczka Zielonogórskiego Klubu Żużlowego Falubaz.

Pani Dorota Matuszak-Jasik wystąpi w poniższym panelu:

Zapoznaj się z każdą ze ścieżek konferencji konferencji.
Geopolityczna Gra Mocarstw będzie trwać od 19 do 21 listopada 2021 roku.
Tytułem przewodnim jest “wyzwania dla nowego światowego ładu gospodarczego”

Dołącz do konferencji
"Geopolityczna Gra Mocarstw"

Subskrybuj blog Historyczny ambasador
i bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami

%d bloggers like this: