Patronat Honorowy

Konferencję Geopolityczna gra mocarstw Patronatem Honorowym objęli:

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

Wydział Ekonomiczny został uznany za jeden z trzech najlepszych wydziałów ekonomicznych w Polsce (ranking „Rzeczpospolitej” z 2016 r.) oraz 1. miejsce w województwie pomorskim w rankingu pracodawców (ranking „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw”).

Na Wydziale Ekonomicznym studiuje łącznie ponad 3400 studentów: 2720 studentów studiów stacjonarnych, 500 studentów studiów niestacjonarnych, 100 słuchaczy studiów podyplomowych (w jęz. polskim i angielskim) oraz 100 doktorantów na studiach doktoranckich z ekonomii. Studia stacjonarne I i II stopnia, studia podyplomowe oraz studia doktoranckie prowadzone są w języku polskim  i angielskim.

http://ekonom.ug.edu.pl

Prezydent Miasta Gdańska

http://www.gdansk.pl/

 

 

 

Prezydent Miasta Gdynia

http://www.gdynia.pl/

 

 

Geopolityka.net

polski portal o geopolityce, wydawany przez Instytut Geopolityki w Częstochowie. Ekspercki serwis internetowy poświęcony sprawom międzynarodowym, geopolityce i problematyce bezpieczeństwa.

http://geopolityka.net/

 

 

 

Nieskończenie Niepodległa – Ośrodek Karta

Ośrodek KARTA uruchomił 5 stycznia 2018 program „Nieskończenie Niepodległa”, przyjmując za pomysłodawcą – jednym z najwybitniejszych polskich grafików Andrzejem Pągowskim – znak nieskończoności jako symbol trwałości Rzeczpospolitej. Celem programu jest ogólnopolska debata nad kondycją polskiej niepodległości, społeczeństwa i  demokracji na przestrzeni ostatnich dziesięciu dekad. Historia okresu 1918 – 2018 opowiedziana zostanie w ścisłym kontekście niepodległości, z wyakcentowaniem momentów zasadniczych dla bytu niepodległego Rzeczpospolitej.

http://www.nieskonczenieniepodlegla.pl/

 

Strona główna konferencji